Apple Watch 2’nin Yeni Özelliklerini Duyurdu

image

Apple’ın tanıtımını bugün yaptığı Apple Watch 2’nin tüm özellikleri iPhone 7 ile beraber ortaya çıkmış oldu. Apple Watch 2 hakkında da en az iPhone 7 kadar sızıntı vardı. Bunlardan en önemlileri olan Apple Watch 2 ile beraber Apple’ın akıllı saat serisine GPS özelliği ekleneceği ve işlemcisinin hızlanacağı söyleniyordu. İşte tanıtımdan sonra tüm bu söylentilere nokta koyulmuş oldu.

Apple Watch 2’nin Türkiye’de çıkış tarihi henüz belli olmamasına rağmen, ürün Apple’ın resmi Türkiye web sitesinde yerini şimdiden almış durumda. İngiltere’de ise 9 Eylül itibari ile Apple Watch 2 ön siparişe açılmış olacak ve 16 Eylül’de ise kullanıcıları ile buluşabilecek.

İşte Apple Watch 2‘nin özellikleri:
Su geçirmeye daha fazla dayanıklılık ( 50 Metre )

Daha gerçekçi kalori hesabı

2 kat hızlı işlemciGPS özelliği

Yazar: MaydanozBlogger

Keyfiyazılarım sitesi, birçok konuya değinen ama (bildiği konuları yazan ve bilmediği şeyler hakkında biliyomuş gibi davranmayan) İçeriğinde; Film-dizi, sosyal konular, gezi, sağlık, kullandığım ürünler, teknoloji, güzellik-makyaj, kadınca, yemek tarifleri gibi konuları barındıran site Ekim 2014 ‘de kurulmuştur. Ve bu süreç gittiğimiz yerlerin resimlerini çekmekle başladı. Çok klasik oldu değil mi🙂 Zaten fotograf çekmeye de farklı yerler görüp gezip seyahat etmeye çok ilgim vardı. Ayrıca farklı konularda ki düşüncelerimi dile getirmek ve herkesin okumasını istedim. Atatürkçü, espirili, bazen asabi, ekonomi ve siyasete ilgisi olan, ruh hali dalgalı, dünyayı ve yaşamı çözemeyen ve hiç çözemeyecek olan, spor yapmayı, fotoğraf çekmeyi seven, bisiklet binmeyi, kitap okumayı seven, film izlemeyi, yeni yerler görmeyi seven, garip ama gerçek İstanbul’u çok seven birisiyim. Soru, şikâyet ya da önerileriniz için aşağıdaki formdan ya da keyfiyazilarim@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. 📸 Instagram : looktravelpics 📺 YouTube : Sütlü Çay 🏡 about me : keyfiyazilarim

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s