Keyfiyazılarım Hürriyet Yazarkafe’de

IMG_1556

Yazarkafe.com, Bumerang üyesi web siteleri ve bloglardan seçilen faydalı ve ilginç içerikleri okuyuculara tek bir noktadan ulaştıran Hürriyet‘e ait bir platform. Bumerang “Platin” üyeleri web sitelerindeki yazıları, Yazarkafe’nin Sağlık, Teknoloji, Seyahat gibi kategorilerinden birini ekleyebilir. Yazarkafe’ye gönderilen yazılar editörlerin onayına tabidir. Onaylanan yazılar özet olarak yayınlanır, devamını okumak isteyenler direkt olarak sitenize yönlendirilir? Bu şekilde websitenize bir çok yeni ziyaretçi çekebilir, yazılarınızı yeni kitlelere ulaştırabilirsiniz.

IMG_1554

Platin, altın ve bronz olmak üzere 3 farklı üyelik tipi bulunmaktadır. Tüm üyelik tipleri ücretsizdir.

Platin üyeler sitelerine ekledikleri Bumerang şablonları sayesinde ve Hürriyet sitelerinin linklerini Bumerang üzerinden paylaşarak hurriyet.com.tr ‘de ücretsiz reklam gösterimi kazanırlar. Ayrıca Yazarkafe’ye içerik gönderebilirler, Hürlist’te yer alırlar ve Bumerang’ın iş ortaklarının sunduğu tekliflerden faydalanabilirler.

Altın üyeler Yazarkafe’ye içerik gönderebilmek dışında Platin üyelerin sahip olduğu tüm imkanlardan faydalanabilirler.

Bronz üyeler ise Bumerang şablonlarıyla web sitelerinin içeriğini zenginleştirirler, Hürlist’te yer alırlar. Ancak ücretsiz reklam kazanamazlar ve Yazarkafe’ye içerik gönderemezler.

Bumerang editörleri, mevcut üye siteleri periyodik olarak incelerler ve gerekli gördükleri sitelerin üyelik tiplerini değiştirebilirler.

IMG_1555

 

Yazar: MaydanozBlogger

Keyfiyazılarım sitesi, birçok konuya değinen ama (bildiği konuları yazan ve bilmediği şeyler hakkında biliyomuş gibi davranmayan) İçeriğinde; Film-dizi, sosyal konular, gezi, sağlık, kullandığım ürünler, teknoloji, güzellik-makyaj, kadınca, yemek tarifleri gibi konuları barındıran site Ekim 2014 ‘de kurulmuştur. Ve bu süreç gittiğimiz yerlerin resimlerini çekmekle başladı. Çok klasik oldu değil mi🙂 Zaten fotograf çekmeye de farklı yerler görüp gezip seyahat etmeye çok ilgim vardı. Ayrıca farklı konularda ki düşüncelerimi dile getirmek ve herkesin okumasını istedim. Atatürkçü, espirili, bazen asabi, ekonomi ve siyasete ilgisi olan, ruh hali dalgalı, dünyayı ve yaşamı çözemeyen ve hiç çözemeyecek olan, spor yapmayı, fotoğraf çekmeyi seven, bisiklet binmeyi, kitap okumayı seven, film izlemeyi, yeni yerler görmeyi seven, garip ama gerçek İstanbul’u çok seven birisiyim. Soru, şikâyet ya da önerileriniz için aşağıdaki formdan ya da keyfiyazilarim@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. 📸 Instagram : looktravelpics 📺 YouTube : Sütlü Çay 🏡 about me : keyfiyazilarim

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s