Twitter’da En Çok Takipçisi Olan Kişiler

1- Katy Perry @katyperry

IMG_1383

Dünyaca ünlü ABD’li şarkıcı Katy Perry zirveyi uzun süredir koruyor.

2- Justin Bieber / @justinbieber

IMG_1384

Dünyanın en popüler pop müzik yıldızlarından Kanadalı ünlü şarkıcı Justin Bieber, sıkı bir Twitter kullanıcısı.

3-Barack Obama / @barackobama

IMG_1386

Eski ABD Başkanı Barack Hussein Obama’nın Twitter hesabı, özel bir ekip tarafından yönetiliyor. Paylaşılacak tweeet’leri bizzat kendisi onaylıyor.

4-Taylor Swift / @taylorswift13

IMG_1385

Genç yaşta kariyerini zirveye taşımayı başaran pop ve country müzik sanatçısı Taylor Swift.

5- Rihanna / @rihanna

IMG_1388

Dünyaca ünlü yıldız Rihanna, özellikle video ve fotoğraf paylaşımı konusunda son derece cömert olan ünlü şarkıcının sosyal medya ile arası çok iyi.

6-YouTube / @YouTube

IMG_1387

2005 yılında kurulduğundan beri dev bir video paylaşım sitesine dönüşen Youtube.

7- Ellen DeGeneres / @TheEllenShow

IMG_1390

ABD’nin en popüler ve en çok izlenen programını sunan Ellen DeGeneres. 

8- Lady Gaga / @ladygaga

IMG_1389

Marjinalliğiyle ve şarkılarıyla ünlü Lady Gaga.

9- Twitter / @twitter

IMG_1391

Twitter ayarlarından ve dünyanın her yerinden atılan tweetleri görebilir neler oluyor haberdar olabilirsiniz.

10- Justin Timberlake / @jtimberlake

IMG_1392

Hemen hemen her yaptığı müzik çalışmaları popüler olan Justin Timberlake.

11- Britney Spears / @britneyspears

IMG_1393

 Britney Spears, bulunduğu müzik piyasası içerisinde inişleri ve çıkışlarıyla ve özel hayatıyla bir şekilde daima gündemde kalmayı başaran ünlülerden biri.

12- Cristiano Ronaldo / @Cristiano

IMG_1396

Magazin dünyasının da en gözde isimlerinden, Real Madrid’li futbol yıldızı Cristiano Ronaldo.

13- Kim Kardashian West/ @KimKardashian

IMG_1394

 

Tüm hayatını gözler önünde yaşayan, dünyanın en sansasyonel ailesi olan Kardashianlar’ın, en çok dikkati çeken üyesi Kim Kardashian West. Twitter hesabı üzerinden de tanıtımını yaptığı her ürün için binlerce dolar aldığı biliniyor.

14- CNN Breaking News / @cnnbrk

IMG_1400

Dünyanın en iyi haber kanalları arasında yer alan CNN. 

15-Selena Gomez / @selenagomez

IMG_1395

1992’de Teksas’da doğan Amerikalı oyuncu ve şarkıcı Selena Gomez.   Selena Gomez, ünlü Kanadalı şarkıcı Justin Bieber‘le 2 yıl süren beraberliği, 2013 yılının Ocak ayında sona ermişti. Justin Bieber ile yaşadığı ilişkinin ardından Gomez hayranlarını neredeyse ikiye katladı.

16- Jimmy Fallon / @jimmyfallon

IMG_1398

ABD’nin en popüler talk show sunucularından biri olan programı The Tonight Show’la Jimmy Fallon.

17- Ariana Grande / @ArianaGrande

IMG_1399

Genç pop ve R&B şarkıcısı Ariana Grande, son yılların en çok sevilen ve takip edilen ünlülerinden biri oldu.

18- Shakira/ @shakira

IMG_1401

Kolombiyalı dünyaca ünlü sanatçı Shakira, latin pop müzik tarzıyla büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Dünya Kupası için seslendirdiği Waka Waka ve Barcelona takımında oynayan Gerard Pique ile birlikte iki çocuğa sahipler.

19- Demi Lovato / @ddlovato

IMG_1402

En popüler Twitter hesaplarının arasındaydı ve kariyerine sinema ve televizyon ile başlayıp, müzikle devam eden başarılı sanatçı Demi Lovato.

20- Instagram / @instagram

IMG_1397

En popüler bir başka sosyal ağ da görsel paylaşım sitesi Instagram.

Twitter takipçileri sürekli değişkendir ve kişilerin popüleritesi zamanla değişkenlik gösterebilir.

 

Reklamlar

Yazar: Şükela

Keyfiyazılarım sitesi, hemen hemen birçok konuya değinen ama (bildiği konuları yazan ve bilmediği şeyler hakkında biliyomuş gibi davranmayan) İçeriğinde; Film-dizi, sosyal konular, gezi, sağlık, kullandığım ürünler, teknoloji, güzellik-makyaj, kadınca, yemek tarifleri gibi konuları barındıran site Ekim 2014 ‘de kurulmuştur. Ve bu süreç gittiğimiz yerlerin resimlerini çekmekle başladı. Çok klasik oldu değil mi🙂 Zaten fotograf çekmeye de farklı yerler görüp gezip seyahat etmeye çok ilgim vardı. Ayrıca farklı konularda ki düşüncelerimi dile getirmek ve herkesin okumasını istedim. Atatürkçü, espirili, bazen asabi, ekonomi ve siyasete ilgisi olan, ruh hali dalgalı, dünyayı ve yaşamı çözemeyen ve hiç çözemeyecek olan, spor yapmayı, fotoğraf çekmeyi seven, bisiklet binmeyi, kitap okumayı seven, film izlemeyi, yeni yerler görmeyi seven, garip ama gerçek İstanbul’u çok seven birisiyim. Soru, şikâyet ya da önerileriniz için aşağıdaki formdan ya da keyfiyazilarim@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. 📷instagram : keyfiyazilarim 🐦Twitter : @keyfiyazilarim 📺YouTube : keyfiyazilarim 🏡about me : keyfiyazilarim

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s