NARS Radiant Creamy Göz Kapatıcısı

2D520E82-1AB3-48CF-A58C-379C1BAA3D4A.jpeg

Bugün NARS Radiant Creamy Kapatıcı’yı tanıyarak başlayalım😊

NARS Radiant Creamy Kapatıcı, kremsi yapıda fırçalı aplikatörü olan plastik tüpde ve klasik NARS kadifemsi kapaklı bir ürünüdür. Dış görünüşünü öncelikle çok beğendim. Yoğun bir yapıda olmadığı için ister parmaklarınızla isterseniz fırçanızla ya da süngerinizle kolay uygulama yapabiliyorsunuz.

7DA8C48D-DBC1-4D68-8456-1E666D9690F8.jpeg

Hızlı sabitleniyor, derin çizgileriniz yoksa sizleri rahatsız etmiyor. Ancak kuru bir göz çevresine sahipseniz ve çizgileriniz varsa çizgilere dolup kuruyor. Bu pek hoş bir görüntü değil tabi ki. Önlemek için göz çevrenizi iyi nemlendirmelisiniz.

1C83FB9D-3CDB-4991-A54D-AA047088B5EC.jpeg

Radiant Creamy kapatıcı son derece örtücü bir yapıya sahip, yumuşacık bir ürün kolay uygulama sağlıyor. Göz altlarındaki koyu halkaları nötrleyip, renk eşitsizliklerini yok ediyor ve aydınlık bir görünüm veriyor.

Ürün sünger aplikatörlü şeffaf bir ambalaja sahip. Ben Caramel rengini kullanıyorum ve kullanmaya devam edicem😊

32E2E548-8CC4-4CC8-82E8-0DC0C48A0677.jpeg

                                                                 Fiyatı: £24 

Londra Covent Garden Nars Mağazasından aldım.

Tekrar görüşmek üzere 🙂

Instagram: keyfiyazilarim

Twitter: keyfiyazilarim

Yazar: MaydanozBlogger

Keyfiyazılarım sitesi, birçok konuya değinen ama (bildiği konuları yazan ve bilmediği şeyler hakkında biliyomuş gibi davranmayan) İçeriğinde; Film-dizi, sosyal konular, gezi, sağlık, kullandığım ürünler, teknoloji, güzellik-makyaj, kadınca, yemek tarifleri gibi konuları barındıran site Ekim 2014 ‘de kurulmuştur. Ve bu süreç gittiğimiz yerlerin resimlerini çekmekle başladı. Çok klasik oldu değil mi🙂 Zaten fotograf çekmeye de farklı yerler görüp gezip seyahat etmeye çok ilgim vardı. Ayrıca farklı konularda ki düşüncelerimi dile getirmek ve herkesin okumasını istedim. Atatürkçü, espirili, bazen asabi, ekonomi ve siyasete ilgisi olan, ruh hali dalgalı, dünyayı ve yaşamı çözemeyen ve hiç çözemeyecek olan, spor yapmayı, fotoğraf çekmeyi seven, bisiklet binmeyi, kitap okumayı seven, film izlemeyi, yeni yerler görmeyi seven, garip ama gerçek İstanbul’u çok seven birisiyim. Soru, şikâyet ya da önerileriniz için aşağıdaki formdan ya da keyfiyazilarim@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. 📸 Instagram : looktravelpics 📺 YouTube : Sütlü Çay 🏡 about me : keyfiyazilarim

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s