WhatsApp Yeni Güncellemesini Yayınladı! O Özellik Kaldırıldı!

IMG_1133

Whatsapp uygulaması yayınladığı son güncelleme ile birlikte ‘durum’ özelliğini kaldırmış ve yerine ‘hikayeler’ özelliğini getirmişti. Bu özellik sayesinde artık Whatsapp durumu resim olarak paylaşılabiliyordu. Ancak hikayeler özelliği kullanıcılar tarafından yoğun tepki almıştı.

Whatsapp, son güncellemesi ile tepki çekmişti. Bilindiği gibi Facebook şirketi Snapchat’i satın alamadıktan sonra özelliklerini Instagram’a eklemişti. Instagram kullanıcıları tarafından olumlu yorumlar alan özellik, daha sonra Whatsapp uygulamasına eklenmişti. Ancak kullanıcılar bu özelliği beğenmemiş ve tepki göstermişti. Şirket tepki üzerine harekete geçti.

IMG_1134

Şirket gelen tepkiler üzerine yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme kapsamında eski özellik tekrar eklendi. Şirket tarafından yeni yayınlanan güncellemeye göre artık durum yazılabilecek. Hakkında şeklinde olacak bu özellik ile artık kullanıcılar yazı şeklinde durum yazabilecek. Öte yandan hikayeler özelliği ise uygulamadan kaldırılmadı. Kullanıcılar eğer isterse hikayeler özelliğini de kullanabilecek.

Son güncelleme sonrası Whatsapp’ın Google Play Store’daki yıldızları da ciddi manada düşmüştü.

Yazar: MaydanozBlogger

Keyfiyazılarım sitesi, birçok konuya değinen ama (bildiği konuları yazan ve bilmediği şeyler hakkında biliyomuş gibi davranmayan) İçeriğinde; Film-dizi, sosyal konular, gezi, sağlık, kullandığım ürünler, teknoloji, güzellik-makyaj, kadınca, yemek tarifleri gibi konuları barındıran site Ekim 2014 ‘de kurulmuştur. Ve bu süreç gittiğimiz yerlerin resimlerini çekmekle başladı. Çok klasik oldu değil mi🙂 Zaten fotograf çekmeye de farklı yerler görüp gezip seyahat etmeye çok ilgim vardı. Ayrıca farklı konularda ki düşüncelerimi dile getirmek ve herkesin okumasını istedim. Atatürkçü, espirili, bazen asabi, ekonomi ve siyasete ilgisi olan, ruh hali dalgalı, dünyayı ve yaşamı çözemeyen ve hiç çözemeyecek olan, spor yapmayı, fotoğraf çekmeyi seven, bisiklet binmeyi, kitap okumayı seven, film izlemeyi, yeni yerler görmeyi seven, garip ama gerçek İstanbul’u çok seven birisiyim. Soru, şikâyet ya da önerileriniz için aşağıdaki formdan ya da keyfiyazilarim@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. 📸 Instagram : looktravelpics 📺 YouTube : Sütlü Çay 🏡 about me : keyfiyazilarim

2 thoughts

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s