WhatsApp’a Karanlık Mod Özelliği Geliyor

WhatsApp’ın Android uygulaması için çok beklenen karanlık mod özelliği üzerinde çalıştığı bildiriliyor.

Bu özellik, gece veya düşük ışık koşullarında WhatsApp kullanırken kullanıcının gözündeki gerilimi azaltmaya yardımcı olacaktır. Karanlık mod ayrıca uygulamaya mesajlaşırken pil ömründen tasarruf etmenize yardımcı olabilir.

Twitter gibi popüler sosyal medya platformları, YouTube’un uygulamasında kullanıcıları için daha cazip hale getiren karanlık modu da kullanıma sunmuştur.

WhatsApp ayrıca Android uygulamasında Yanıt için Kaydır özelliği üzerinde çalışıyor.
Yeni özellik, WhatsApp kullanıcılarının hızlıca doğru hareketi kullanarak bir mesaja hızlıca cevap vermesine izin verecek.

Yazar: MaydanozBlogger

Keyfiyazılarım sitesi, birçok konuya değinen ama (bildiği konuları yazan ve bilmediği şeyler hakkında biliyomuş gibi davranmayan) İçeriğinde; Film-dizi, sosyal konular, gezi, sağlık, kullandığım ürünler, teknoloji, güzellik-makyaj, kadınca, yemek tarifleri gibi konuları barındıran site Ekim 2014 ‘de kurulmuştur. Ve bu süreç gittiğimiz yerlerin resimlerini çekmekle başladı. Çok klasik oldu değil mi🙂 Zaten fotograf çekmeye de farklı yerler görüp gezip seyahat etmeye çok ilgim vardı. Ayrıca farklı konularda ki düşüncelerimi dile getirmek ve herkesin okumasını istedim. Atatürkçü, espirili, bazen asabi, ekonomi ve siyasete ilgisi olan, ruh hali dalgalı, dünyayı ve yaşamı çözemeyen ve hiç çözemeyecek olan, spor yapmayı, fotoğraf çekmeyi seven, bisiklet binmeyi, kitap okumayı seven, film izlemeyi, yeni yerler görmeyi seven, garip ama gerçek İstanbul’u çok seven birisiyim. Soru, şikâyet ya da önerileriniz için aşağıdaki formdan ya da keyfiyazilarim@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. 📸 Instagram : looktravelpics 📺 YouTube : Sütlü Çay 🏡 about me : keyfiyazilarim

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s