İngiltere’de Ev Kiralamak | Londra Kira Ücretleri | İngiltere Ev Kiraları | İngiltere’de Evler

İngiltere Ev Kiraları

Herkese Merhabalar,

Umarım herkes iyidir.

Eğer daha önce videolarımıza denk gelmemişseniz uzun zamandır İngiltere’de yaşayan bir çift olarak burası hakkında ben ve eşim burayı merak eden ya da yerleşirsem nasıl olur diyen insanlar için birçok bilgiler içeren çeşitli videolar çekiyoruz.

Bu videomda İngiltere’de ev kiralamanın nasıl olduğunu ve ev kiraları ücretleri ile ilgili detayları, İngiltere de ilk defa ev kiralarken dikkat edilmesi gereken hususları anlatmaya çalıştım.

İngiltere’de yaşamak isteyenlerin, yerleşmek isteyenlerin en çok endişelendiren konulardan biri ev kiralarının olduğunu düşünüyorum. Çünkü bunu birebir yaşayanlardan olduğumuz için ne kadar sıkıntılı bir konu olduğunu biliyorum. Bu yüzden kendi tecrübelerimize dayanarak ki (herkesin tecrübeleri farklı olmuştur ya da olacaktır) sizin için belki bir faydası olur diye elimden geldiği kadar bilgi vermeye çalıştım.

İngiltere de ev tipleri nasıl?

Ev kiralarken dikkat etmeniz gereken önemli unsurlar?

Ev kiralarında pcm / pw ne demektir?

İngiltere Emlakçı ücreti?

Umarım sizler için faydalı olmuştur. Merak ettikleriniz olur aşağıya yorum olarak çekinmeden bırakabilirsiniz.

Videomu Beğendiyseniz eğer beğen tuşuna basmayı unutmayın.

Kanalımıza abone olur destek olursanız biz de daha çok motive olup bu tür videolar eklemeye devam ederiz.

Bir başka video ile görüşmek üzere kendinize çok iyi bakın,

Hoşçakalın…

  • Bir Önceki Videomu izlemek isterseniz :

İngiltere’de 1 Aylık Masraf | Londra’da Yaşam Masrafları | İngiltere’de Yaşam Giderleri Nelerdir?

İngiltere Yaşam Maliyeti

Buradayım :=)

Instagram: https://www.instagram.com/looktravelpics/?hl=en

Yazar: MaydanozBlogger

Keyfiyazılarım sitesi, birçok konuya değinen ama (bildiği konuları yazan ve bilmediği şeyler hakkında biliyomuş gibi davranmayan) İçeriğinde; Film-dizi, sosyal konular, gezi, sağlık, kullandığım ürünler, teknoloji, güzellik-makyaj, kadınca, yemek tarifleri gibi konuları barındıran site Ekim 2014 ‘de kurulmuştur. Ve bu süreç gittiğimiz yerlerin resimlerini çekmekle başladı. Çok klasik oldu değil mi🙂 Zaten fotograf çekmeye de farklı yerler görüp gezip seyahat etmeye çok ilgim vardı. Ayrıca farklı konularda ki düşüncelerimi dile getirmek ve herkesin okumasını istedim. Atatürkçü, espirili, bazen asabi, ekonomi ve siyasete ilgisi olan, ruh hali dalgalı, dünyayı ve yaşamı çözemeyen ve hiç çözemeyecek olan, spor yapmayı, fotoğraf çekmeyi seven, bisiklet binmeyi, kitap okumayı seven, film izlemeyi, yeni yerler görmeyi seven, garip ama gerçek İstanbul’u çok seven birisiyim. Soru, şikâyet ya da önerileriniz için aşağıdaki formdan ya da keyfiyazilarim@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. 📸 Instagram : looktravelpics 📺 YouTube : Sütlü Çay 🏡 about me : keyfiyazilarim

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s