NARS Climax Mascara Maskara Yorumlarım

Eminim Nars Climax maskarayı çok duymuşsunuzdur. Zaten bir yüzde özellikle kirpik ve kaş çok önemlidir. Hani fondöten bile sürmeseniz kirpiklerinizi canlı ve belirgin göstermeniz bile yeterli olabiliyor. Hafif ve esnek formülüyle topaklanma riskini ortadan kaldıran Climax isteklerinizi her yönden karşılayacağını düşünüyorum.

Nars Climax Maskara Özellikleri

Fırça, Dolgun yapılı

Hacim, kremsi formülüyle köklerden uçlara topaklanma yaratmadan kirpiği kıvırarak hacim kazandırır. Yumuşak ve hafif kirpikler.

Sonuç: Yoğun ve maksimum hacime ulaşan kirpikler.

Kullanım deneyimime göre: Benim özellikle bir maskara da dikkat ettiğim şey topaklanmamasıdır. Nars Climax da ben bunu görmedim. Rengi çok daha fazla siyah ve kirpiklere hacim veriyor. Ben memnun kaldım.

Tavsiye de ederim 🙂

Be-ğen-dim 🙂

NARS Climax Maskara fiyatı: Türkiye de yaşamadığımdan 21 Pound a almıştım ama Türkiye de 180 TL civarı

Yazar: MaydanozBlogger

Keyfiyazılarım sitesi, birçok konuya değinen ama (bildiği konuları yazan ve bilmediği şeyler hakkında biliyomuş gibi davranmayan) İçeriğinde; Film-dizi, sosyal konular, gezi, sağlık, kullandığım ürünler, teknoloji, güzellik-makyaj, kadınca, yemek tarifleri gibi konuları barındıran site Ekim 2014 ‘de kurulmuştur. Ve bu süreç gittiğimiz yerlerin resimlerini çekmekle başladı. Çok klasik oldu değil mi🙂 Zaten fotograf çekmeye de farklı yerler görüp gezip seyahat etmeye çok ilgim vardı. Ayrıca farklı konularda ki düşüncelerimi dile getirmek ve herkesin okumasını istedim. Atatürkçü, espirili, bazen asabi, ekonomi ve siyasete ilgisi olan, ruh hali dalgalı, dünyayı ve yaşamı çözemeyen ve hiç çözemeyecek olan, spor yapmayı, fotoğraf çekmeyi seven, bisiklet binmeyi, kitap okumayı seven, film izlemeyi, yeni yerler görmeyi seven, garip ama gerçek İstanbul’u çok seven birisiyim. Soru, şikâyet ya da önerileriniz için aşağıdaki formdan ya da keyfiyazilarim@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. 📸 Instagram : looktravelpics 📺 YouTube : Sütlü Çay 🏡 about me : keyfiyazilarim

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s